Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 1
onsdag, 03-01-2018
09:30-10:45 Dagplejen gymnastiksalen
15:15-20:30 Gymnastik NKA
16:45-20:45 Callanetics NKA
19:00-21:00 Bestyrelsesmøde.Gymnastik i Basen NKA
torsdag, 04-01-2018
16:30-20:00 Gymnastik NKA
fredag, 05-01-2018
16:00-19:00 Badminton NKA
Uge 2
mandag, 08-01-2018
16:30-20:30 Gymnastik NKA
tirsdag, 09-01-2018
08:50-10:00 MiniMax/Vuggestuen
16:00-21:00 Gymnastik NKA
18:00-19:30 Yoga NKA
onsdag, 10-01-2018
09:30-10:45 Dagplejen gymnastiksalen
15:15-20:30 Gymnastik NKA
16:45-20:45 Callanetics NKA
19:00- SK afdelingsforældrerådsmøde AS, 1AS, 2AS, 3AS, 4AS, 5AS, 6AS, SKOVTROLDE SEB, SLN
torsdag, 11-01-2018
16:30-20:00 Gymnastik NKA
17:00- NV Afdelingsforældrerådsmøde AN, BN, 1AN, 2AN, 3AN, 3BN, 4AN, 4BN, 5AN, 6AN
fredag, 12-01-2018
16:00-19:00 Badminton NKA
Uge 3
mandag, 15-01-2018
09:00-15:00 Prøven i praktik niveau III - UCL OGK, OJN, ORJ
16:30-20:30 Gymnastik NKA
tirsdag, 16-01-2018
08:50-10:00 MiniMax/Vuggestuen
16:00-21:00 Gymnastik NKA
18:00-19:30 Yoga NKA
onsdag, 17-01-2018
09:30-10:45 Dagplejen gymnastiksalen
15:15-20:30 Gymnastik NKA
16:45-20:45 Callanetics NKA
torsdag, 18-01-2018
16:30-20:00 Gymnastik NKA
fredag, 19-01-2018
16:00-19:00 Badminton NKA
Uge 4
mandag, 22-01-2018
08:30-13:30 Høvdingebold 4.ab og 5.ab 4AO, 4BO, 5AO, 5BO OFN, OGK, ORJ
16:30-20:30 Gymnastik NKA
tirsdag, 23-01-2018
08:50-10:00 MiniMax/Vuggestuen
16:00-21:00 Gymnastik NKA
18:00-19:30 Yoga NKA
onsdag, 24-01-2018
09:30-10:45 Dagplejen gymnastiksalen
15:15-20:30 Gymnastik NKA
16:45-20:45 Callanetics NKA
torsdag, 25-01-2018
16:30-20:00 Gymnastik NKA
17:00-21:00 klassearrangement 3. an 3AN NKE, NJN
19:00- SK afdelingsforældrerådsmøde AS, 1AS, 2AS, 3AS, 4AS, 5AS, 6AS, SKOVTROLDE SEB, SLN
fredag, 26-01-2018
16:00-19:00 Badminton NKA
17:00-21:30 SK 5AS klassearrangement 5AS SLA, SLG
søndag, 28-01-2018
10:00-14:00 Foreningsmøde
Uge 5
mandag, 29-01-2018
16:30-20:30 Gymnastik NKA
tirsdag, 30-01-2018
08:50-10:00 MiniMax/Vuggestuen
16:00-21:00 Gymnastik NKA
18:00-19:30 Yoga NKA
onsdag, 31-01-2018
09:30-10:45 Dagplejen gymnastiksalen
15:15-20:30 Gymnastik NKA
16:45-20:45 Callanetics NKA
17:00-21:00 Klassefest 3.a 4AO OJN, OJL